3-08 Act Brave


Tytuł USA: Act Brave
Tytuł PL: Akt odwagi

Premiera USA: 10/12/2001

Muzyka:
Hooverphonic – „Mad about you” – scena na początku odcinka
Elizabeth Fraser – „This Love” – scena na końcu odcinka

Opis:

Ty i Carlos zamieszkują razem. W przeprowadzce pomaga im Taylor, która wciąż nie może zapomnieć o ojcu, który zginął pod gruzami WTC. Nie może pogodzić się z jego śmiercią, gdyż była z nim bardzo związana i to dzięki niemu zdecydowała, że będzie strażakiem, gdyż jak mawiał jej ojciec „bycie odważnym gwarantowało szacunek świata”, a odwaga to nieodłączny element pracy strażaka. Alex rozmawia na tego co czuje z Davisem, ponieważ on również stracił ojca. Ta sytuacja bardzo ich do siebie zbliża – tak bardzo, że spędzają razem noc, kiedy Carlos pracuje…
Tymczasem Kim i Jimmy wciąż walczą ze sobą o prawo do opieki nad Joey’em. Podczas spotkania z sędzią zawzięcie się kłócą. Kim wypomina byłemu mężowi jego liczne romanse. Z kolei Jimmy wypomina Kim próbę samobójczą. Sędzia musi uspokoić kłócącą się parę. Nazajutrz przychodzi do mieszkania Kim i przeprowadza z nią krótki wywiad na temat Joey’a, jego szkoły, nauczycieli, koleżanek… Zambrano odpowiada na wszystkie pytania, w przeciwieństwie do Jimmy’ego, który nie zna odpowiedzi na żadne z nich. Na swoje usprawiedliwienie ma jedno – zależy mu na synu i chce, by był z nim. Potem Jimmy proponuje Kim, by Joey spędził swoje urodziny z nimi obojgiem. Kim przystaje na propozycję.
Z kolei Sully zostaje zaskoczony przez Tatianę, która ściąga jego matkę z domu starców do jego mieszkania, gdyż sądzi, że pani Sullivan ma w szpitalu nie zbyt dobrą opiekę i sama lepiej się nią zajmie. Poza tym twierdzi, że lepiej będzie jak matka będzie z synem, bo to w końcu rodzina. Sully uważa jednak, że Tatiana nie powinna robić tego co zrobiła i informuje ją, że następnego dnia matka ma być z powrotem odwieziona do domu opieki, gdyż ma tam zapewnioną profesjonalną opiekę medyczną.

Gościnnie wystąpili:
Jeremy Bergman jako Charlie Yokas
John Michael Bolger jako Porucznik Johnson
Geoffrey Cantor jako Lewis
Teddy Coluca jako Bezdomny
Viola Davis jako Margo Rodriguez
Meg Gibson jako Janice
Octavio Gómez jako Pomywaczka
Savannah Haske jako Tatiana
Yvonne Jung jako Colleen Frewer
Derek Kelly jako Strażak D.K.
Carol Jean Lewis jako Kierowca
Alyxx Morgen jako Pielęgniarka Morgen
Aideen O’Kelly jako Madeline
Jolie Peters jako Nazira
Anne Pitoniak jako Pani Irene Sullivan
Nick Sandow jako Strażak Joe Lombardo
Greg Sims jako Con Ed Guy
Amy Stiller jako Marjorie
Nick Taylor jako Bezdomny
Marilyn Torres jako Jane
Bill Walsh jako Strażak Walsh
Damian Young jako Harold

opis: cruz

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *