3-10 Transformed


Tytuł USA: Transformed
Tytuł PL: Transformacja

Premiera USA: 14/01/2002

Opis:

Doc wciąż ma wyrzurty sumienia z powodu chłopaka, który w wyniku jego błędu został sparaliżowany. Nie może się z tym pogodzić. Tak samo jak nie może pogodzić się ze śmiercią pobitej dziewczyny. Kim rozmawia z nim i mówi mu, że są tylko ludźmi i jak wszyscy popełniają błędy. Mimo to, Doc wciąż nie może sobie darować tego fatalnego w skutkach błędu. Odwiedza więc chłopaka w szpitalu, a kiedy wychodzi okazuje się, że chłopak odzyskuje powoli czucie w dłoniach!
Faith wraca do pracy. Bosco nadal ma do niej żal, że nie powiedziała mu o swojej chorobie. Yokas obiecuje mu, że od teraz zawsze będzie mówić mu o wszystkim.
Z kolei Jimmy i Kim nadal walczą o prawo do opieki nad Joey’em. Podczas zabawy na placu zabaw pod opieką Jimmy’ego, Joey spada z drabinek i łamie rękę, co jest przyczyną kolejnej sprzeczki byłego małżeństwa. Kim zastanawia się czy nie powiedzieć o tym wypadku adwokatowi, by wykorzystać to później w sądzie, jednak szybko uświadamia sobie, że wypadki się zdarzają i decyduje się milczeć. Jimmy natomiast zaczyna rozumieć, że Joey jest z Kim szczęśliwy.
Do remizy przy 55-tym przybywa nowy strażak Prescott, który został przyjęty na miejsce Taylor, która po wydarzeniach z 11 września i śmierci ojca pracuje jako sanitariuszka. Szybko okazuje się, że nowy pracował z jej ojcem. Alex rozmawia z nim o tym i decyduje się na powrót do pracy strażaka.

Gościnnie wystąpili:
Emily Bauer jako Frannie
John Michael Bolger jako Porucznik Johnson
Jason Cerbone jako Strażak Kyle Prescott
Kristopher Scott Fiedel jako Joey Doherty
Josh Hamilton jako Dr. Thomas
Celeste Holm jako Florence
Erik Jensen jako Larry
Derek Kelly jako Strażak D.K.
Saundra McClain jako Pielęgniarka Mary Proctor
Alyxx Morgen jako Pielęgniarka Morgen
Andrew Polk jako Peter
Darien Sills-Evans jako Dr. Fields
Callie Thorne jako Przyjaciel Jimmy’ego
Bill Walsh jako Strażak Walsh
Geoffrey Wigdor jako Ryan Buckley

opis: cruz

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *