3-11 Old Dogs, New Tricks


Tytuł USA: Old Dogs, New Tricks
Tytuł PL: Stare psy, nowe sztuczki

Premiera USA: 21/01/2002

Muzyka:
John Hiatt – „Little Head” – scena na końcu odcinka

Opis:

Doc cały czas rozmyśla o chłopaku, który z jego winy został sparaliżowany. Wciąż nie może pogodzić się z tym co się stało, mimo rozmowy z Kim. Dopiero Jerry, jego przyjaciel i były sanitariusz, który w 1 odcinku serialu został ciężko ranny i odszedł na rentę, jest w stanie go pocieszyć i wyjaśnić mu, że nie ma za co się obwiniać.
Carlos natomiast, po fatalnym upadku, musi spędzić noc w szpitalu, gdzie szybko orientuje się, będąc na sali razem z alkoholikiem, że inni ludzie mają poważniejsze problemy, tak jak na przykład sparaliżowany chłopak. Nieto dużo rozmawia ze swoim znajomym z sali. Spędza też namiętne chwile z pielęgniarką – Tammy.
Z kolei Tatiana i Sully są bardzo szczęśliwi razem. Tatiana namówiła też męża, by jego matka mogła z nimi zamieszkać. Na początku wszystko jest w porządku, jednak szybko okazuje się, że mama Sully’ego wymaga specjalistycznej opieki medycznej, gdyż kiedy Tatiana wyszła do sklepu, a Sully był w pracy, dotkliwie się poparzyła i trzeba było przewieźć ją do szpitala. Tatiana bardzo żałuje, że nie była w stanie dobrze zaopiekować się matką swojego męża, jednak Sully wie, że to nie jej wina.
Tymczasem Bosco razem z Faith pozyskują informatora, który ma wskazać im dilera narkotyków. Jakie jest ich zdziwinie, kiedy okazuje się, że owym dilerem jest brat Bosco – Mikey! Faith stara się namówić przyjaciela, by nie zamykał Mikey’a w więziniu, bo w końcu to jego brat, a ona i Bosco nie muszą zamykać dilerów, gdyż to nie ich praca, jednak Bos wydaje się być nieugięty i aresztuje brata.
Związek Alex i Davisa przestaje być tajemnicą. Dowiaduje się o nim Kim, która właśnie zaczęła jeździć z Taylor i zaprzyjaźniła się z nią, oraz Sully.

Gościnnie wystąpili:
John Michael Bolger jako Porucznik Johnson
Leslie Cohen jako Nauczycielka
Charlie Day jako Michael Boscorelli
Joel Garland jako Roger
Armen Garo jako Przyjaciel Dan’a
Josh Hamilton jako Dr. Thomas
Savannah Haske jako Tatiana
Lydia Jordan jako Dziewczyna #1
Ruth Kulerman jako Pani O’Keefe
Jasmine Lee jako Dziewczyna #2
Paul Litowsky jako Chłopak
Saundra McClain jako Pielęgniarka Mary Proctor
Alyxx Morgen jako Pielęgniarka Morgen
Annie Parisse jako Pielęgniarka Tammy Sizemore
Anne Pitoniak jako Pani Irene Sullivan
Michael Rispoli jako Jerry Mankowicz
Wass Stevens jako Dan
Erik Weiner jako Charlie B.
Geoffrey Wigdor jako Ryan Buckley

opis: cruz

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *