4-08 Ladies’ Day


Tytuł USA: Ladies Day
Tytuł PL: Dzień Kobiet

Premiera USA: 18/11/2002

Reżyseria:
Vince Misiano

Scenariusz
Edward Allen Bernero

Muzyka:
Maroon 5 – „Harder to Breathe” – piosenka z słuchawek Emily na początku odcinka

Opis:

Faith chce spędzić z córką trochę czasu, więc z okazji Dnia Kobiet zabiera ją na zakupy. Podczas podróży metrem Em spotyka swoją koleżankę, której mówi, że jedzie z matką do lekarza, gdyż wstydzi się powiedzieć jej prawdę. Jednak w banku, do którego idą po gotówkę, Em i Faith rozmawiają ze sobą i żartują. Niestety sielankę przerywa napad na bank… Emily jest w szoku, Faith stara się ją uspokoić i potajemnie dzwoni na komisariat, mając nadzieję na to, że ktoś przyjdzie im pomóc. Oznajmia także innym zakładnikom, że jest policjantką i postara się ich stąd jakoś wyciągnąć.
Tymczasem Bosco ma pracować z Cruz. Okazuje się jednak, że sierżant prosi go tylko o to, by pisał raporty (czego Bosco nie znosi), a sama jedzie do banku. Bosco dowiaduje się od szefa, że w budynku jest Faith, więc także jedzie na miejsce.
Tam wywiązuje się strzelanina, w której partner Cruz – Dade – zostaje ranny, a jeden z przestępców umiera. Niestety drugi z nich dowiaduje się o tym, że Faith jest policjantką, gdyż jedna z rzekomych zakładniczek jest jego dziewczyną i wspólniczką. Sytuacja robi się niebezpieczna. Faith stara się jednak ją załagodzić i obiecuje, że jeśli Cameron pomoże zakładniczce, która jest chora, to kara będzie mniejsza. Przestępca zezwala na wejście do budynku sanitariuszy, zupełnie nieświadomy tego, że jednym z nich jest Bosco w przebraniu. Jako, że Bos rozumie się z Faith bez słów, ratuje sytuację i łapie przestępców, ratując zakładników, a Emily nareszcie wie na czym polega praca jej matki i zaczyna ją rozumieć…

Gościnnie wystąpili:
Michael Arthur jako Gliniarz UNI
Jeremy Bergman jako Charlie Yokas
John Michael Bolger jako Porucznik Johnson
Sterling K. Brown jako Oficer Dade
Will Chase jako Reilly
Frank Deal jako Vince Weathers
Ari Fliakos jako Peter
Julian Gamble jako George Hancock
Joe Lisi jako Porucznik Swersky, NYPD
Elizabeth Lundberg jako Jenny Malinowski
Sally Parrish jako Starsza Kobieta
Devin Ratray jako Mike
Liz Stauber jako Stacy
John Tormey jako Frank
Titus Welliver jako Cameron

opis: cruz

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *