4-10 Crime and Punishment (part2)


Tytuł USA: Crime and Punishment: Part II
Tytuł PL: Zbrodnia i kara: Część II

Premiera USA: 09/12/2002

Reżyseria:
Peter Ellis

Muzyka:
DMX – „I Can Feel It” – na początku i końcu odcinka

Opis:

Bosco i Cruz nadal zajmują się sprawą, w którą zamieszany jest Miquel. Cruz bardzo zależy na tym, by zamknąć faceta, który postrzelił chłopca, więc ucieka się do nielegalnych sposobów, jak np. podkładanie podejrzanym narkotyków. Bosco z jednej strony jest pod wrażeniem jej skuteczności, ale z drugiej nie podoba mu się to, że działa nielegalnie. Faith też ma do niej o to pretensje, co jest przyczyną ich kłótni. Yokas jest wyraźnie zazdrosna o to, że Bosco pracuje z Cruz, a nie z nią. Mimo tego, Bosco nadal pracuje z Cruz i w końcu udaje im się namierzyć strzelającego. Wywiązuje się miedzy nimi strzelanina, w której Cruz zabija gangstera zanim udaje się im wyciągnąć od niego informacje, co skazuje całą akcję na niepowodzenie. Cruz decyduje się jednak udawać, że mężczyzna złożył deklarację umierającego i choć nie jest to prawda, Bosco ją popiera i zamyka gangstera, który chciał zabić Miquel’a.
Z kolei Davis stara się przekonać swojego szefa, by nie wyciągał konsekwencji służbowych wobec Sullivan’a, dla którego praca jest całym życiem. Szef zgadza się na to oraz na to, że Davis nie będzie już jego kierowcą. Sull natomiast uważa, że Davis nie powinien się wtrącać, gdyż sam sobie ze wszystkim poradzi…
Carlos podziwia Doc’a, który, w przeciwieństwie do niego, po strzelaninie w karetce potrafił zachować zimną krew. Parker uważa jednak, że Nieto również bardzo dobrze pracował i że nie ma za co go podziwiać, bo on też bardzo się wystraszył i omal nie spanikował.
Z kolei Emily wraca do szkoły po paru dniach wolnych z powodu napadu na bank, którego była świadkiem. Faith martwi się, czy, po tym wszystkim, co ostatnio przeżyła, na pewno wszystko z nią w porządku, jednak Fred przekonuje ją, że Emily sobie poradzi.

Gościnnie wystąpili:
John Michael Bolger jako Porucznik Johnson
Anthony ‚Treach’ Criss jako Vernon
Billoah Greene jako Del Williams
Daria Hardeman jako Shalike White
Marc John Jefferies jako Miguel White
Joe Lisi jako Porucznik Swersky, NYPD
Melissa Maxwell jako Clerk
Rose Sias jako Dziewczyna LaVonne’a
Darien Sills-Evans jako Dr. Fields
Gus Williams jako LaVonne Jackson
Sean Young jako Nancy

opis: cruz

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *