4-12 Castles of Sand


Tytuł USA: Castles of Sand
Tytuł PL: Zamki z piasku

Premiera USA: 13/01/2003

Scenariusz:
Charles Murray

Muzyka:
Duke Ellington – „Take the A Train” – piosenka na początku odcinka
Dave Brubeck – „Take 5” – piosenka na początku odcinka
Mike Hammer -„Harlem Nocturne” – piosenka na końcu odcinka

Opis:

Oskarżenie Carlos’a o molestowanie seksualne może skończyć się dla niego nawet utratą pracy tym bardziej, że tak naprawdę nikt w remizie nie jest w 100% przekonany o niewinności Nieto. W związku z oskarżeniem Carlos nie może pracować na ulicy i sprząta w remizie. Carlos’owi brakuje pracy sanitariusza i chce zrobić wszystko, by sprawa jak najszybciej się zakończyła. Jedzie więc z Davis’em i Sully’m do Nicole – dziewczyny, która go oskarża – jednak nie przynosi to nic dobrego, tylko kłótnię między policjantami, Carlos’em, a rodzicami dziewczyny.
Z kolei Bosco nadal spotyka się z Tori – ofiarą włamania. Spędza z nią namiętne chwile, jednak jest zaniepokojony tym, że dziewczyna tak poważnie traktuje to, co między nimi się dzieje, gdyż nie bardzo mu to pasuje, ponieważ on sam uważa to wszystko tylko za zabawę.
Tymczasem Faith spotyka swoją dawną przyjaciółkę z dzieciństwa -lesbijkę i artystkę – która jest bita przez swoją żonę. Yokas stara się przekonać ją, by od niej odeszła i to z dobrym skutkiem. (:
Natomiast twarz Jimmy’ego zaczyna pojawiać się, wbrew jego woli, na ulicznych plakatach w pewnej reklamie (;p). Kiedy jednak grafik zajmujący się plakatami, oferuje mu 10 tysięcy dolarów Doherty pozwala mu wykorzystać swój wizerunek do celów reklamowych.
Davis zauważa dziwne zachowanie Sully’ego i wiąże je z niedawną śmiercią Tatiany, co jest powodem sprzeczki między nimi.
Doc natomiast kłóci się z Joy, gdyż uważa, że dzieli ich zbyt duża różnica wieku. Dziewczynie jednak to nie przeszkadza.

Gościnnie wystąpili:
Olivia Birkelund jako Claire Henley
John Michael Bolger jako Porucznik Johnson
Joelle Carter jako Tori
Cassandra Creech jako Joy
Jessica Brooks Grant jako Nicole West
Derek Kelly jako Strażak D.K.
Laura Kirk jako Audrey
Pete Macnamara jako Policjant
Ken Marks jako Anthony
Ken Triwush jako Prokurator
Maryann Urbano
Kristen Vermilyea jako Pielęgniarka Ginny
Jack Willis jako Chester

opis: cruz

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *