4-20 In Confidence


Tytuł USA: In Confidence
Tytuł PL: W zaufaniu

Premiera USA: 14/04/2003

Scenariusz:
Janine Sherman

Muzyka:
Yerba Buena – „Guajira” – piosenka na początku odcinka, sceny z Aaron’em&Kim
Weekend Players – „21st Century”
Course of Nature – „Caught in the Sun”

Opis:

Faith idzie do szefa i informuje go, że nie chce więcej pracować z Bosco i prosi o przeniesienie na inną zmianę. Swersky jest tym bardzo zdziwiony, ale zgadza się na jej prośbę, gdyż Bosco pracuje teraz z Cruz w wydziale do walki z przestępczością. Razem z sierżant łapią Aaron’a Noble’a, który ma przy sobie narkotyki i, jak wychodzi na jaw, jest dobrze poinformowany w przestępczym światku i łatwo może zdobyć i podać policji adresy i dane najbardziej poszukiwanych handlarzy, czego Cruz nie omieszka wykorzystać. Przyciska nieco Aaron’a i układa się z nim. Noble ma wydać niejakiego Willi’ego G. Przy okazji akcji z oddziałami ESU, Noble zdradza się z tym, że zna Buford’a, który przyczynił się do śmierci siostry Cruz. Sierżant chce więc zrobić wszystko, by Aaron wyjawił jej miejsce pobytu Buford’a. Bosco natomiast jest zaskoczony, kiedy odkrywa, że z rzeczy osobistych Noble’a zniknął jeden notatnik, w którym Aaron zbierał i zapisywał informacje do swojej nowej książki (miał tam m.in. informacje o samej Cruz, o czym ta dowiaduje się od Bosco, który przeglądał notatki). Pyta o to Cruz, jednak ta uparcie twierdzi, że były trzy, a nie cztery, notatniki, więc wszystko jest w najlepszym porządku. Bosco jest wyraźnie z tego nie zadowolony, gdyż jest pewny, że były cztery notesy…
Tymczasem Carlos wraca do pracy i jeździ z Kim, która z kolei jest zafascynowana romansem z bogatym pisarzem Noble’m. Kiedy ten zaprasza ją na romantyczny wieczór w operze, Kim jeździ po całym mieście w poszukiwaniu odpowiedniej sukienki na to wyjście, nie zważając na pracę i na wezwania. Nieto nie jest z tego faktu zbyt zadowolony, ale pomaga Kim w poszukiwaniach i dziękuje za to, że ta pomogła mu odzyskać pracę. Kim idzie więc na spotkanie z Aaron’em w dobrym nastroju. Okazuje się jednak, że Aaron bez jakiegokolwiek uprzedzenia nie przychodzi do opery, gdyż w tym czasie siedzi w areszcie.
Faith natomiast ma problemy z Emily, kiedy odkrywa, że córka nadal widuje się z Eric’em, choć przecież ten chłopak podał jej narkotyki przez co mogła nawet zginąć. Yokas idzie więc z córką do psychologa, co jednak jeszcze bardziej pogarsza sytuację, gdyż Faith wylewa tam cały swój żal i smutek spowodowany nie tyle, co problemami z Em, ile rozstaniem z Bosco. Potem Faith idzie porozmawiać z mamą Eric’a, jednak ta bagatelizuje problemy jej syna i Em. Faith decyduje się więc dać Emily szlaban na telewizję, zabiera jej walkmana i komórkę. Podczas ich kłótni Emily wypomina matce, że nie powiedziała jej o swojej aborcji, więc między innymi dlatego, że nie ma między nimi szczerości, nie mogą się w pełni dogadać.

Gościnnie wystąpili:

Dakota Anderson jako Rodney
Talia Balsam jako Pani Beckman
Tom Berenger jako Aaron Noble
John Michael Bolger jako Porucznik Johnson
Dameon Clarke jako Estrada
Joseph Cross jako Eric Beckman
Michael Devine jako Gliniarz z NYPD
Derek Kelly jako Strażak D.K.
Joe Lisi jako Porucznik Swersky, NYPD
Alyxx Morgen jako Pielęgniarka Morgen
Novella Nelson jako Sondra Richards
Stivi Paskoski jako Willie G
Charles Techman jako Charlie

opis: cruz

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *