4-21 Closing In


Tytuł USA: Closing in
Tytuł PL: W zamknięciu/potrzasku

Premiera USA: 21/04/2003

Opis:

Związek Bosco i Cruz powoli się sypie, bo Bosco jest wyraźnie niezadowolony ze sposobu w jaki Cruz go traktuje. Poza tym nie podoba mu się jej nielegalna działalność, o której dowiaduje się szperając w jej rzeczach i znajdując pewne obciążające ją wiadomości w notatkach ich informatora – Aarona Nobla. Bosco jednak milczy na ten temat. Jednak kiedy wywiązuje się strzelanina, podczas której Noble zabija niewinnego człowieka, a Cruz pozwala mu odejść wolno, gdyż ten obiecuje jej podać adres Buforda, Bosco wpada w szał. Nie rozumie postępowania Cruz i idzie po pomoc do Yokas. Ta jednak mu odmawia. Bosco nie ma wyjścia – musi przeprowadzić z Cruz akcję mającą na celu złapanie i przyskrzynienie Buforda. Przed akcją para wyjaśnia sobie kilka spraw, lecz nie zmienia to napiętych stosunków między nimi na lepsze, ale wręcz przeciwnie – tylko je pogarsza.
Faith kłóci się z Fredem, gdyż okazuje się, że Emily wie o aborcji matki, co szokuje obojga rodziców. Faith i Fred przeprowadzają rozmowę z córką. Faith dowiaduje się szokującej dla niej prawdy, że jej piętanstolenia córka prowadzi już życie seksualne i nie zgadza się ze zdaniem Freda, który twierdzi, że trzeba ją uświadamiać i pomagać jej (np. przy dobieraniu środków antykoncepcyjnych), a nie ją za to obwiniać czy karać.
Kim jest zła na swego obecnego chłopaka, Aarona Nobla, że nie zjawił się na ich wczorajszej randce. Jednak Aaron wyjaśnia jej, że ostatnią noc spędził w areszcie, przeprasza ją i proponuje kolację. Zambrano radzi się Carlosa, czy ma się zgodzić na tą propozycję i decyduje się iść. Para spędza ze sobą noc w hotelu Aarona.
Faith dostaje nową partnerkę – Sashę Monroe. Policjantki szybko znajdują wspólny język, opowiadając sobie nawzajem o kłopotach rodzinnych.

Gościnnie wystąpili:
Tom Berenger jako Aaron Noble
John Michael Bolger jako Porucznik Johnson
Sterling K. Brown jako Oficer Dade
Patrick Husted jako Bookman Savage
Joe Lisi jako Porucznik Swersky
Nia Long jako Sasha Monroe
James Martinez jako Stevie Nuniz
Alyxx Morgen jako Pielęgniarka Morgen
Stivi Paskoski jako Willie G
Joseph Lyle Taylor jako Detektyw

opis: cruz

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *