5-05 Goodbye to All That


Tytuł USA: Goodbye to All That
Tytuł PL: Żegnajcie Wszyscy

Premiera USA: 31/10/2003

Opis:

Faith kontynuje rehabilitację. Stara się jak może. Niestety, kiedy Fred wraz z Em i Charliem wychodzą do kina, Yokas podczas kolejnych ćwiczeń spada z wózka. Nie może się podnieść, gdyż czuje silny ból. Fred zawozi ją do szpitala. Tam spotyka Bosco, jednak nic mu nie mówi na temat stanu żony. Lekarze starają się ustalić przyczynę silnego bólu u Faith. Yokas jest przekonana, że ból wywołuje pocisk, który nadal jest u niej w kręgosłupie, jednak lekarze sugerują, że ból może mieć podłoże psychiczne i zlecają kontakt z psychiatrą.
Cruz ma dość pracy na ulicy w mundurze. Prosi Swersky’ego by mogła zająć się sprawą rozbijania kręgu prostytucji, który działa pod przykrywką terapii erotycznej (masaż). Swersky zgadza się na jej propozycję, ale przydziela jej do pomocy Monroe. Cruz zgłasza się do pracy jako masażystka, chociaż już przy pierwszym spotkaniu oczywiste jest, że chodzi o seks. Mimo tego nie rezygnuje tylko zamyka kolejnych klientów, którzy namawiają do prostytucji i korzystają z usług prostytutek. Przy okazji pracy z Monroe wypytuje Sashę o Bosco, jednak ta szybko kończy temat. Cruz nie chce odpuścić i nadal pracuje udając prostytutkę i starając się zamknąć jak najwięcej facetów. Jeden z klientów jest zdecydowanie zbyt nachalny i natarczywy. Cruz zaczyna czuć się źle w jego towarzystwie, ale zanim zdołała jakkolwiek zareagować facet zaatakował ją – pobił i zgwałcił. Cruz nie chce się przyznać do gwałtu Monroe, która coś podejrzewa. Sasha odwozi Cruz do domu, ale zaraz idzie za nią do mieszkania, chcąc z nią pogadać. Cruz stara się ją spławić, ale bezskutecznie. Sasha namawia ją na obdukcję w sprawie gwałtu, na co Cruz niechętnie się zgadza.
Sully jest najważniejszym świadkiem zamachu na znaną panią sędzię. Ratuje jej życie przed wybuchem. Sędzia potrzebuje ochrony i chce, by pieczę nad nią sprawował Sullivan, na co ten niechętnie się zgadza. Jednak niepokorna pani sędzia ucieka z domu tylnymi drzwiami, chcąc napić się w mieście kawy. Sully i Davis szybko ją odnajdują i odstawiają o domu, gdzie sędzia odbiera kwiaty, w których jak się okazuje znajdował się ładunek wybuchowy…
Doc zaczyna dziwnie się zachowywać, co nie uchodzi uwadze Kim. Parker kontroluje ją i wstawia jej naganę za podanie rannemu leków bez zezwolenia. Zambrano jest wściekła.

Gościnnie wystąpili:
Ann-Margret jako Sędzia Barbara Halsted
Jeremy Bergman jako Charlie Yokas
Paul Borghese jako Marty Hill
Andrew Boyer jako Harris
Paul Butler
Dominic Colon jako Rigo
Mia Farrow jako Mona Mitchell (matka Faith)
Brian Haley jako Detektyw Kent
Robert Hogan
Eric Holloway jako Brad
Yvonne Jung jako Sanitariuszka Holly Levine
Adam Kulbersh jako Mike
Liz Larsen jako Ginger
Selenis Leyva jako Phyllis
Rose Pasquale jako Pielęgniarka z ostrego dyżuru
William Paulson jako Fiero
Luke Reilly jako Dr. Shea
John Schiappa jako Dostawca kwiatów
Paul Schneider jako Warner
Thom Sesma jako Dr. Ben Chow
Stewart Summers jako Lekarz z ostrego dyżuru

opis: cruz

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *