5-07 Payback


Tytuł USA: Payback
Tytuł PL: Spłata

Premiera USA: 14/11/2003

Opis:

Sully strzela do przestępcy, który przygotował atak na panią sędzię. Wywiązuje się strzelanina, w wyniku której jeden z organizatorów zamachu umiera. Drugi, który ma ostro na pieńku z Davisem, zostaje przewieziony na komisariat, gdzie wszystko wyśpiewał – za zamachami stoi „Bestia”. Zamachowca odwiedza sędzia Holsted. Jest bardzo zdenerwowana i mówi mu, że nie będzie go sądzić, ale zrobi wszystko, by dostał karę śmierci. Tego samego wieczoru sędzia wybiera się na kolację z Sullym.
Nowy sanitariusz źle czuje się w pracy. Kiedy prowadzi karetkę wpada na niego autokar pełen pasażerów. Bosco zostaje tam wysłany, by zebrać zeznania, jednak na miejscu jest takie zamieszanie, że niczego nie udaje mu się dowiedzieć. Za to jest świadkiem bójki między sanitariuszem a Dociem. „Nowy” chce złożyć na Parkera skargę, ale ani Kim ani Carlos nie popierają go. Zdenerwowany sanitariusz odchodzi z pracy.
Cruz chce jak najszybciej dotrzeć do burdelu, jednak na miejscu okazuje się, że sprawą zajęła się Obyczajówka, która przez pół roku rozpracowywała ten „biznes”. Cruz jest wściekła – nie może pozwolić, by drań, który zgwałcił ją i inne dziewczyny wyszedł na wolność. Namawia zgwałcone kobiety, by zeznawały, jednak nie ma żadnych dowodów gwałtu. Zdesperowana Cruz wyjawia prawdę i mówi, że ona też została zgwałcona. Swersky jest zszokowany i chce odesłać ją do domu, jednak sierżant mówi, że chce być traktowana jak dawniej. Swersky zleca Bosco przewiezienie Warnera do więzienia. W drodze Bosco nieoficjalnie wypytuje go co się stało, bo chce odegrać się na Cruz i pomóc oskarżonemu. Jednak, kiedy Warner wyjawia, że zgwałcił Cruz Bosco jest wyraźnie wściekły. Zatrzymuje samochód i dzwoni po Cruz. Pozwala jej samej wymierzyć sprawiedliwość. Dziewczyna jednak nie korzysta z okazji, tylko odwozi gwałciciela do więzienia. Bosco proponuje Cruz randkę, ale ta się nie zgadza, bo nie chce, by przez to, że została zgwałcona cokolwiek się zmieniło.
Warner trafia do więzienia. W pierdlu zostaje pobity przed dwóch więźniów. To była zemsta Cruz…
Faith zdaje sobie sprawę, że zupełnie inaczej patrzy na życie od czasu strzelaniny. Tęskni za pracą. Chce wyjechać z Fredem na jakiś czas, by zapomnieć o tym co się stało.

Gościnnie wystąpili:
Ann-Margret jako Sędzia Barbara Halsted
Kenya Brome jako Candy
Kent Cassella jako Sierżant
Tawny Cypress jako Prokurator Sharon Burns
Michael J.X. Gladis jako Sanitariusz Eugene Rossi
Murphy Guyer jako Porucznik
Yvonne Jung jako Sanitariuszka Holly Levine
Liz Larsen jako Ginger
Michael Marisi Ornstein jako Banks
Alyxx Morgen jako Pielęgniarka Morgen
Violet O’Neill jako Bethany
Jansen Panettierre jako Billy
Robert Prescott jako Holender
John Schiappa jako Frankie
Paul Schneider jako Warner
Thom Sesma jako Dr. Ben Chow
Cherene Snow jako Pasażerka
Billy Staples jako Kierowca autobusu

opis: cruz

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *