5-08 Fury


Tytuł USA: Fury
Tytuł PL: Furia

Premiera USA: 21/11/2003

Opis:

Cruz wraca na ulicę. Bosco chciałby z nią jeździć, ale ona nie pozwala mu na to, bo „nie potrzebuje jego pomocy i współczucia”. Bosco i Cruz muszą jednak ze sobą współpracować, gdyż Bestia chce ugody – odda im Buforda, w zamian za skrócony wyrok. Początkowo Cruz nie chce układać się z zabójcą siostry, jednak pod wpływem FBI zmienia zdanie. Chce rozszyfrować Buforda. Bosco i Cruz pracują razem, a co za tym idzie nie unikają tematu strzelaniny w hotelu i współpracy Cruz z FBI. Ich stosunki polepszają się. Tymczasem Bestia zostaje zamordowany w więzieniu – już nic nie może powiedzieć Cruz. Podczas jednej akcji agenci FBI strzelają do nieodpowiedniego faceta, chociaż Cruz ostrzegała ich, że to nie Buford. Gość jest w ciężkim stanie – wyjawia adres Buforda (jak się okazuje fałszywy) pod warunkiem, że policja zaopiekuje się jego rodziną (żoną i dzieckiem). FBI nie przejmuje się jednak jego rodziną tylko złapaniem Buforda. Bosco i Cruz jadą więc do domu faceta, by ochronić jego rodzinę. Okazuje się, że to właśnie tam przebywa Buford. Wywiązuje się groźna strzelanina – do akcji wkraczają Sully i Davis. W końcu Buford ucieka tylnymi drzwiami. Cruz biegnie za nim i mierzy do niego z pistoletu. Każe mu upaść na kolana i założyć ręce na głowę. Buford nie reaguje, więc Cruz strzela do niego. Wszystko widzi Bos, który jest wyraźnie niezadowolony z poczynań Cruz, jednak nie protestuje. Cruz oddaje jeszcze dwa strzały w stronę Buforda, w wyniku czego gość upada na ziemię. Cruz każe Bosco wezwać karetkę. Jest zadowolona, że zemściła się za śmierć siostry i że Buford spędzi resztę życia w więzieniu. Tego samego dnia Cruz odwiedza grób Lettie.
Carlos dowiaduje się, że jego córeczka, Kylie, którą oddał do adopcji choruje na białaczkę. Może jej pomóc tylko przeszczep szpiku kostnego, jednak Nieto nie może być dawcą. Szanse Kylie są bardzo małe.
Doc wraca do pracy na ulicy. Kim dowiaduje się, że został przeniesiony dyscyplinarnie, jednak on zaprzecza. Zambrano jest bardzo wkurzona, gdy Parker pcha się do jej roboty i wyraźnie chce być szefem. Jego dziwne zachowanie niepokoi Kim. Jest jeszcze bardziej zaniepokojona i wkurzona, kiedy Parker celowo potrąca jednego z handlarzy narkotyków, którzy strzelają do policjantów. Zambrano kłóci się z nim i mówi, że to ona jest szefową, a jak coś mu się nie podoba to ma się przenieść. Doc uważa jednak, że Kim dostała awans tylko dzięki niemu i że ta posada zwyczajnie mu się należy.
Ty bez przerwy wypytuje Sully`ego o sędzię Holsted. Sully jednak uparcie milczy, twierdząc, że są tylko przyjaciółmi.

Gościnnie wystąpili:
Seth Barrish jako Kaydar
Tim Devlin jako Buford
Joe D’Onofrio jako Listonosz
Christopher Durham jako Dr. Hamill
Glenn Fleshler jako Gary Barnes
Ross Gibby jako Agent FBI Kirby
Michael J.X. Gladis jako Sanitariusz Eugene Rossi
Mikey Holland jako Michael Kenny
Sakina Jaffrey jako Dr. Hickman
Yvonne Jung jako Sanitariuszka Holly Levine
Philip Levy jako Chief Rodgers
Alyxx Morgen jako Pielęgniarka Morgen
Haviland Morris jako Pani Kenny
Tim Ransom jako Pan Kenny
Coleen Sexton jako Karen Jones
Allison Daugherty Smith jako Prokurator Dianne Mann

opis: cruz

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *