5-16 Family Ties (part1)


Tytuł USA: Family Ties: Part 1
Tytuł PL: Więzy Rodzinne: Część 1

Premiera USA: 27/02/2004

Muzyka:
Hoobastank – „The Reason” (sceny z rodziną Boscorellich oraz scena z Faith; przerywnik w odcinku)

Opis:

Cruz i Dade dostają wezwanie. Na miejscu znajdują zwłoki dealera narkotyków, który rozprowadzał ekstazy. I nie byłoby w tym nic takiego nadzwyczajnego, bo w końcu dealerzy są wszędzie, gdyby nie fakt, że Cruz znalazła na murze nieopodal znak małpy (jednego gangu), który zakrywał znak delfina (nowy gang, który dopiero wprowadzał towar na rynek). Cruz już wie, że jeśli czegoś z tym nie zrobią dojdzie do walki między gangami i zrobi się nieciekawie, więc razem z Jellym zajmuje się tą sprawą.
Tymczasem Yokas wraca do pracy i ku niezadowoleniu Freda znów pracuje z Bosco w 55-David. Jest to powodem ciągłych kłótni Yokasów.
Faith ma więc swoje problemy, a Bosco ma również swoje. W mieście pojawia się jego brat Mikey, który teraz mieszka z ojcem (nie zważając na fakt, że ich ojciec nigdy nie był „święty” i nigdy specjalnie się nimi nie interesował) i podobno zerwał z nałogiem narkotykowym. Bos początkowo nie wierzy w zmianę brata, jednak kiedy Mikey przekazuje mu prawdziwą informację na temat handlu narkotykami małp, dzięki której rozpracowują gang, nabiera przekonania, że Mikey rzeczywiście mógł się zmienić. Jednak Cruz brutalnie przywraca go do rzeczywistości – okazuje się bowiem, że nieżyjący dealer tuż przed śmiercią kontaktował się tylko z jedną, jedyną osobą – Michel’em Boscorellim, jego bratem. Bos nie chce wierzyć Cruz, jednak nie może też wierzyć bratu. Idzie więc przeszukać jego pokój, gdzie zawzięcie kłóci się również z ojcem i oświadcza mu, że „nigdy nie będą rodziną, bo on sam jest dla siebie rodziną”.
Faith z kolei stara się odciąć od problemów Bosco. Nie chce mieszać pracy z życiem prywatnym.
Jednocześnie Kim, Carlos i Holly chodzą na terapię psychologiczną, by poradzić sobie z tym co zrobił Doc. Niechętnie zwierzają się psychologowi, bo nie sądzą, by mógł on zrozumieć to, co czują, ale powoli się otwierają…
Cruz i Dade jadą pod klub, w którym delfiny handlują narkotykami. Zatrzymują jednego z dealerów, który jeździ samochodem brata Bosco, jednak zanim zdążą go aresztować z samochodu pada seria strzałów. Dade zostaje ciężko ranny…

Gościnnie wystąpili:
Joseph Badalucco Jr. jako Jelly Grimaldi
Sterling K. Brown jako Oficer Dade
Hudson Cooper jako Detektyw
Vincent Curatola jako Anthony Boscorelli
Patti D’Arbanville jako Rose Boscorelli
Charlie Day jako Michael Boscorelli
Susan Dey jako Dr. Breene
Eric Engleman jako Curt
Charles E. Gerber jako Abraham Finklestein
Shawn Joswick jako Danny
Yvonne Jung jako Sanitariuszka Holly Levine
Jason Kirby jako Jake
Bobby Moat jako Charlie Yokas
Alyxx Morgen jako Pielęgniarka Morgen
Adam Nee jako Steven Haynes
Bess Rous jako Dziewczyna
Jason Schuchman jako Gliniarz
Allison Daugherty Smith jako Prokurator Dianne Mann
Marcia Strassman jako Sierżant Laura Wynn
Peter Vack jako Partner Danny’ego
Jack Walker jako Brian

opis: cruz

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *