5-19 Spanking the Monkey


Tytuł USA: Spanking the monkey
Tytuł PL: Daj Klapsa Małpie

Premiera USA: 16/04/2004

Opis:

Bosco stara się pomóc bratu wyjść na wolność. Nie stać go jednak na adwokata, a sam niewiele może zrobić. Jednak ku jego niemiłemu zaskoczeniu okazuje się, że jego ojciec wynajął dla Mikey’a prawnika. Bosco nie jest tym zachwycony, bo nie ufa ojcu, tym bardziej dlatego, że Lester chce układać się z Cruz, co dla Mikey’a nie wróży nic dobrego, przynajmniej z punktu widzenia Bosco, bo jak się okazuje Mikey jest zdecydowany, mimo protestów brata, dogadać się z Cruz i zostać jej informatorem. Mówi więc Cruz, że w pewnym (nielegalnym zresztą) lokalu handluje się ekstazą. Cruz jedzie więc na miejsce i przygotowuje akcję, nieświadoma tego, że wcześniej Bosco poprosił o pomoc sierżant Wynn z wydziału narkotyków, która w tą akcję zamierza się wmieszać.
Tymczasem J.D. proponuje Kim, że odwiezie ją do domu, bo ta nie ma pieniędzy na taksówkę. Kim niechętnie się na to zgadza, jednak jej wątpliwości, co do tego, czy dobrze zrobiła nasilają się coraz bardziej, kiedy Hart zatrzymuje się przed obserwowanym przez Cruz klubem, twierdząc, że musi oddać kumplowi płytę. Kim niechętnie idzie więc z nim do klubu, gdzie w najlepsze nie tylko trwa impreza, ale również handel narkotykami. Jednocześnie jednak okazuje się, że towar jest trefny i parę osób mdleje. Kim, jako sanitariuszka, przystępuje do działania i wzywa wsparcie. Wówczas Cruz rozpoczyna swoją akcję, bo twierdzi, że sanitariusze mogą wystraszyć dilerów. W klubie robi się nagle wielki tłok i dodatkowo wybucha pożar. Wszyscy są w wielkim niebezpieczeństwie, wybucha panika… Kiedy sytuacja wydaje się opanowana przez straż i policję J.D. zdaje sobie sprawę z tego, że Kim została w nadal płonącym budynku i mimo tego, że nie ma żadnych środków ochronnych ani sprzętu postanawia wejść do środka i ją uratować, co na szczęście mu się udaje. Jednak Kim nie tak szybko zapomina o tym co się stało i w szpitalu poważnie rozmawia z Hartem, zdając sobie jednocześnie sprawę z tego, że nielegalny lokal należy do… niego. Zambrano chce porozmawiać o tym z Walshem, jednak następnego dnia okazuje się, że Hart sam zwolnił się ze służby w straży.
Tymczasem Yokas i Bosco, ku ogromnemu niezadowoleniu Cruz, która wyraźnie jest odstawiana na boczny tor, nadal współpracują z sierżant Wynn i pomagają jej zgarnąć Joe`a Manna – syna mafii narkotykowej, który był odpowiedzialny za wcześniejszy pożar w klubie. Niestety Joe w trakcie pościgu ginie… Sierżant Wynn ostrzega Bosco i Yokas, że Donald Mann, ojciec Joe`a, jest bardzo wpływowy i niebezpieczny i by mieli oczy szeroko otwarte.

Gościnnie wystąpili:
Rose Bae jako Sarah
Khan Baykal jako Quadra
Blaze Berdahl jako Bonnie
Charlie Day jako Michael Boscorelli
Ashley Greiner jako Rebecca
Sakina Jaffrey jako Dr. Hickman
Yvonne Jung jako Sanitariuszka Holly Levine
Tim Kang jako Detektyw Kent „Yoshi” Yoshihara
Derek Kelly jako Strażak D.K.
Cassandra Kubinski jako Xtasy Overdoser #1
Shawn McLean jako Earl
Alyxx Morgen jako Pielęgniarka Morgen
Rebecca R. Palmer jako Młoda dziewczyna
Joseph Sikora jako Strażak J.D. Hart
Marcia Strassman jako Sierżant Laura Wynn
Bill Walsh jako Strażak Walsh
Sara Weibel jako Raver
Henry Winkler jako Lester Martin
Kevin Witt jako Dombrowski

opis: cruz

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *