5-22 Monsters


Tytuł USA: Monsters
Tytuł PL: Potwory

Premiera USA: 07/05/2004

Opis:

Bosco i Rose nadal bardzo cierpią po śmierci Mikey’a, a wręcz cierpią jeszcze bardziej, gdyż zbliża się pogrzeb Michael’a. Rose nie jest gotowa na to, by pożegnać się z synem, jednak Bosco stara się ją przekonać, że to właściwa pora. Wieczorem, dzień przed uroczystością, Cruz przychodzi do Bosco złożyć mu kondolencje, ten jednak traktuje ją nadzwyczaj (;p) chłodno, gdyż ciągle obwinia ją za śmierć brata.
Tymczasem Yokas umawia się z Fredem, który potajemnie odszedł z domu, w kawiarni, gdzie stara się przekonać go, by wrócił do domu wraz z dziećmi. On jednak informuje ją, że nie ma na to najmniejszych szans, gdyż poznał kogoś. Faith jest zszokowana zdradą Freda i na pogrzebie Mikey’a stara się ignorować pytania o męża, który na uroczystości się nie pojawił.
Jednocześnie Cruz przygotowuje się do pewnej akcji ze swoim wydziałem. Yoshi stara się ją przekonać, by ją odwołała i poszła na pogrzeb Mikey’a, na który on sam się wybiera, ale Cruz jest nieugięta, ponieważ uznaje, że skoro nie została zaproszona to nie pójdzie. Jedzie więc na miejsce akcji, jednak w budynku który obstawiła ze swoimi ludźmi wybucha bomba. Ludzie Cruz są ciężko ranni, w sumie tylko ona wyszła z tego bez szwanku, ponieważ Glenn, który tego dnia wrócił do pracy po urlopie z powodu rany nogi (odcinek „Family Ties part 2”), osłania ją własnym ciałem.
W tym samym czasie bomba wybucha też w dokach, gdzie jest Sierżant Laura Wynn i Dombroski z wydziału narkotyków. W porcie wszyscy giną, nie zostały po nich nawet ciała…
Jednocześnie w domu pogrzebowym, gdzie odbywa się uroczystość pochowania Michael’a, wjeżdża samochód z ładunkiem wybuchowym, który jednak nie został zdetonowany przez kierowcę.
Na miejsce przyjeżdżają sanitariusze, gdyż ciężko ranna jest matka Bosco. Grace bez wahania wchodzi do środka, choć nie powinna, ze względu na bombę. Jednocześnie Kim wchodzić do środka nie chce, czym naraża się Grace, która ciągle robi jej z tego powodu wymówki, dopóki nie dowiaduje się o ciąży Kim. Foster zauważa, że Rose nie oddycha i przeprowadza tracheotomię – prosty zabieg chirurgiczny, na który nie ma jednak zezwolenia, za co lekarz chce pozbawić ją licencji i odebrać jej prawo do wyjeżdżania na ulicę.
Tymczasem wszyscy policjanci jadą do szpitala Mercy i szybko dochodzą do wniosku, że wszystkie te wybuchy nie były dziełem przypadku, ale były zamachem na ich życie – zamachem zorganizowanym przez Donalda Manna, którego syn zginął w pościgu prowadzonym przez Cruz, Bosco, Yokas i Wynn! Zanim jednak zdołali się nad tym dłużej zastanowić, do szpitala wpadają uzbrojeni gangsterzy, którzy rozpoczynają strzelaninę…

Gościnnie wystąpili:
Marc Aden jako Gray Hollis
Joseph Badalucco Jr. jako Jelly Grimaldi
Dameon Clarke jako Anti-Crime #1
Glenn E. Cunningham jako Glenn Northcutt
Vincent Curatola jako Anthony Boscorelli
Patti D’Arbanville jako Rose Boscorelli
Zachary De Wilde jako J.D.
Robert Falcone jako Stevedore
Christina Grandy jako Injured Mourner
Todd Gross jako Ksiądz
Yvonne Jung jako Sanitariuszka Holly Levine
Tim Kang jako Detektyw Kent „Yoshi” Yoshihara
Alyxx Morgen jako Pielęgniarka Morgen
Duane Noch jako Injured Mourner #2
Bill Sage jako Orland
Tari Signor jako Kelner
Darien Sills-Evans jako Dr. Fields
Gene Simmons jako Donald Mann
Marcia Strassman jako Sierżant Laura Wynn
Kristen Vermilyea jako Ginny
Kevin Witt jako Dombrowski

opis: cruz

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *