6-05 „The Hunter Hunted (Part 1)”


Tytuł USA: The Hunter Hunted (Part 1)
Tytuł PL: Myśliwy zapolował (Część 1)

Premiera USA: 22/10/2004

Opis:

Faith rozpoczyna śledztwo w sprawie znalezionych w śmietniku koło komisariatu zwłok nastoletniej dziewczyny. Miller uważa, że Yokas nie nadaje się do tego, gdyż jest nowa i nie zna się na robocie. Ona jednak udowadnia mu, że jest inaczej i razem starają się znaleźć mordercę dziewczyny. Łapią nawet trop, ale okazuje się on fałszywy. Nie mają już punktu zaczepienia i nie wiedzą co robić, dopóki na komisariat nie przychodzi pewien mężczyzna, który podaje się za mordercę i ostrzega Millera, że za 12 godzin umrze kolejna dziewczyna, jeśli ten jej nie znajdzie…
Grace i Finney poznają się dość blisko, podczas imprezy z okazji ‚pierwszego trupa’ Brendana. Spędzają ze sobą namiętne chwile w toalecie. Wink Ich bliskość od razu zauważa Davis, ale Finney nie pozostaje mu dłużny wypominając mu to, że spotyka się z Monroe.
Finney postanawia znaleźć Grace i zamienić z nią parę słów pod pretekstem sprawy jaką prowadzi Yokas. Razem z Davisem jedzie więc na miejsce wezwania, które dostali Carlos i Grace zupełnie nieświadomy tego, że jego nowa dziewczyna walczy o życie z narkomanami, którzy napadli na jej karetkę, by zdobyć narkotyki. Jeden ze złodziei ma broń i przykłada ją Foster do głowy. Finney nie wie co robić, by ocalić Grace, jednak po namyśle strzela do napastnika i ratuje dziewczynę.
Tymczasem Carlos i Levine zaczynają ze sobą sypiać, co jednak Nieto stara się zbagatelizować. Dla Holly znaczy to jednak wiele, tak wiele, że niebawem dowiaduje się o tym cała remiza i posterunek 55.
Z kolei Cruz nie wie już kto może być wtyką wydziału, ponieważ okazuje się, że Miller nią nie jest i nie był. Ma mieszane uczucia i dzieli się nimi z Monroe, jednocześnie ostrzegając ją, by uważała z kim rozmawia. Sierżant jest zupełnie nieświadoma tego, że to właśnie Sasha na nią donosi…

Gościnnie wystąpili:
Joseph Badalucco Jr. jako Jelly Grimaldi
Betsy Beutler jako Brandy Pinkerton
Joe Blozis jako Crime Tech
Lothaire Bluteau jako Strzelający
Hamilton Clancy jako Harvey Tanner
Pamela Dunlap jako Pielęgniarka
Chris Elliott jako Jeffrey Barton
Glenn Kubota jako M.E. Fong
Alyxx Morgen jako Pielęgniarka Morgen
Aidan Quinn jako Porucznik John Miller
Jonathan Sale jako Młody Gliniarz
Beau Van Donkelaar jako Kevin
Abby Wathen jako Tara Connelly
Susan Kelechi Watson jako Emma St. Clair

Opis: Cruz

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *