6-10 „Rat Bastard”


Tytuł USA: Rat Bastard
Tytuł PL: Zdrada szczurzego drania

Premiera USA: 03/12/2004

Reżyseria:
Matt Earl Beesley

Scenariusz:
Charles Murray

Opis:

Ty informuje wszystkich w komisariacie, że Monroe pracowała dla Wydziału Wewnętrznego. Sasha rozmawia o tym ze Swersky’m, który radzi jej wynosić się jak najdalej stąd. Monroe nadal jednak chciałaby pracować na ulicy. Nikt, z wyjątkiem młodego Finney’a, nie chce z nią jeździć, więc Monroe pracuje z Brendanem. Jest narażona na ciągłe zaczepki innych policjantów, zwłaszcza Yokas i Cruz, które są wściekłe, że na nie donosiła. Monroe bardzo to przeżywa, jednak najbardziej boli ją rozstanie z Ty’em, który nie chce mieć z nią już nic wspólnego. Na patrolu Monroe stara się złapać przestępcę, który postrzelił dziecko. Idzie do budynku, w którym się ukrył, wzywa wsparcie, a Finney’owi mówi, żeby ją ubezpieczał. Niestety Brendan został zaatakowany przez przestępcę i stracił przytomność, więc nie słyszy wołań Sashy o pomoc. Sytuacja jest bardzo dramatyczna, gdyż Monroe traci broń i nie może się bronić. Wzywa na pomoc innych gliniarzy, jednak ci ignorują jej wezwania. Dopiero po jakimś czasie Davis decyduje się przyjść jej z pomocą, choć i tak byłoby już na to za późno gdyby nie Finney, który odzyskał przytomność i pomógł swojej partnerce.
W tym samym czasie strażników odwiedza niegdyś znany aktor, który chce przypatrywać się ich pracy, by dobrze przygotować się do roli strażaka. Strażak Stu Stelaszczyk zna wszystkie jego filmy i bardzo go podziwia. Okazuje się jednak, że aktor jest alkoholikiem, który nie tylko musi walczyć z nałogiem, ale także starać się o pracę.
Davis nadal stara się rozwikłać sprawę zabójstwa ojca. Sully decyduje się mu pomóc. Obaj nie zdają sobie jednak sprawy z tego, że Wydział Wewnętrzny zrobi wszystko, by ta sprawa nie wyszła na jaw. Już teraz nie żyje więzień skazany za morderstwo ojca Ty’a, którego Davis odwiedził, oraz emerytowany detektyw wydziału, który dostarczył Monroe dokumenty, które ta z kolei przekazała Davis’owi…

Gościnnie wystąpili:
Jamaly Allen jako Dollar
Joseph Badalucco Jr. jako Det. Jelly Grimaldi
Michi Barall jako Ellen McKinley
Corbin Bernsen jako Carter Savage
Mackenzie Connolly jako Debbie Wilcox
Tawny Cypress jako Prokurator Sharon Burns
Michael Drayer jako Tony Terror
Ann Ducati jako Momma Olegario
Alex Greenzeig jako Danny Olegario
Yvonne Jung jako Sanitariuszka Holly Levine
Derek Kelly jako Strażak D.K.
Alex Manette jako Frank Olegario
Lori Martini jako Umundurowany funkcjonariusz
Alyxx Morgen jako Pielęgniarka Morgen
Joe Scarpinito jako Detektyw
Jason Shaw jako Strażak Stu Szczelaszczyk
Pamela Stewart jako Pan Wilcox
Tobias Truvillion jako Skeeter
Joe Urla jako Paul Wilcox
Susan Kelechi Watson jako Emma St. Clair

Opis: Cruz

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *