6-15 „Revelations”


Tytuł USA: Revelations
Tytuł PL: Rewelacje

Premiera USA: 11/02/2005

Muzyka:
Howie Day – „Collide” – końcowe sceny odcinka

Opis:

Cruz idzie do lekarza, który informuje ją, że stadium jej choroby jest bardzo zaawansowane i bez odpowiedniego leczenia Cruz umrze. Ta jednak nie chce podejmować terapii, ponieważ pragnie cieszyć się resztą życia jaka jej została. Poza tym nie ma czasu na leczenie, gdyż zajmuje się sprawą gangu Maddoxa. Odkrywa bowiem, że Maddox zabijał członków rodzin ludzi, którzy chcieli wydać go policji. Cruz chce go zamknąć w więzieniu i zmusza pewnego faceta do zeznań. Poza tym idzie do matki Maddox’a, by go zaszantażować, a ten sam się pogrąża, kiedy chce zastrzelić Cruz. Na szczęście jednak nic jej nie jest, gdyż Santiago odepchnął ją z linii ognia. Manny nie ukrywa też, że martwi się o Cruz, gdyż zauważył jej dziwne zachowanie…
Z kolei Bosco może wrócić do pracy – o ile zaliczy test ze strzelania. Okazuje się jednak, że Bosco, po strzelaninie w szpitalu, gdzie uratował Faith życie, narażając własne, słabo widzi na jedno oko i strzelanie nie bardzo mu idzie. Bosco nie wie co robić, jest zdesperowany, gdyż nie wyobraża sobie życia bez pracy w policji na ulicy. Zwierza się więc Faith i prosi ją, by strzelała za niego. Ta jednak mu odmawia, co jest powodem ostrej sprzeczki między nimi.
Natomiast Sasha kiepsko się czuje. Zauważa to Sully, który zawozi ją do szpitala na badania. Wówczas Monroe wyjawia mu, że jest w ciąży. Oczywiście z Davis’em. Sull jest w lekkim szoku, nie wie co ma zrobić – powiedzieć o tym przyjacielowi, bo przecież Ty ma prawo wiedzieć, czy może milczeć i uszanować decyzję Monroe? Jak na razie nic nie mówi Davis’owi, choć sugeruje mu, że źle zrobił zrywając z Sashą.
Grace z kolei odnajduje swoją matkę, która odeszła z domu, gdyż była uzależniona od narkotyków i wybrała życie na ulicy. Foster chce odnowić z nią kontakt, ta jednak ucieka i więcej nie pokazuje się córce na oczy.
Carlos nadal martwi się o Holly, która nie wróciła jeszcze do Nowego Jorku. Idzie nawet na policję, jednak Yokas bagatelizuję sprawę i obiecuje, że zajmie się nią, kiedy Holly nie wróci do pracy po upływie swojego urlopu.

Gościnnie wystąpili:
Veronica Cruz jako Prokurator Angela Jocelyn
Dayna Devon jako Bezdomna kobieta
Dan Domingues jako Żałobnik
Lem Dunnigan jako Morales
Timothy Jerome jako Peter Lynch
Saundra McClain jako Pielęgniarka Mary Proctor
Helen Mirren jako Matka Grace/Annie Foster
Alyxx Morgen jako Pielęgniarka Morgen
Manny Perez jako Oficer Manny Santiago
Tom Alan Robbins jako Lekarz
Jennifer Sciole jako Brenda
Sebastian Sozzi jako Robert Knapp
David St. Louis jako Darren Maddox
Tamara Torres jako Pani Knapp
Victor Verhaeghe jako Instruktor
Daniel Whitner jako Bezdomny

Opis: Cruz

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *