6-18 „Too Little, Too Late”


Tytuł USA: Too Little, Too Late
Tytuł PL: Trochę za późno

Premiera USA: 18/03/2005

Reżyseria:
Rosemary Rodriguez

Scenariusz:
Janine Sherman

Muzyka:
Abra Moore – „Family Affair” – końcowe sceny odcinka

Opis:

Bosco wraca do pracy na ulicę i tym razem jeździ z Monroe, mimo tego, że ciężko jest mu zrozumieć to, że Sasha pracowała dla Wydziału Wewnętrznego i donosiła na innych policjantów, którzy chcieli tylko go pomścić, kiedy sam leżał wtedy w szpitalu. Monroe nie zamierza mu się jednak tłumaczyć, bo wie, że i tak nikt jej nie zrozumie. Sasha nie zamierza też mówić nikomu o swojej ciąży – radością dzieli się tylko z młodszą siostrą, Tanią. Bosco i Monroe zostają wezwani do awantury w banku. Wydawać by się mogło, że szybko opanowali sytuację, ale wkrótce potem dostają kolejne wezwanie tym razem do strzelaniny w owym banku. Pewna kobieta, której bank nie chce wypłacić pieniędzy na leczenie dziecka, grozi bronią kierownikowi. Monroe stara się ją przekonać, by się poddała, jednak między nią, a kobietą wyzwiązuje się szarpanina, w wyniku, której Bosco nieświadomie postrzela Mornoe, gdyż kobieta wepchnęła ją na linię ognia. Sasha zostaje ranna w brzuch i traci dziecko. Bosco ciężko to przeżywa, gdyż obwinia się za to, co się stało. Nadomiar złego Yokas nie wierzy mu, że to był wypadek, tylko za wszystko obwinia jego pogarszający się rzekomo wzrok. Bosco kategorycznie zaprzecza jej podejrzeniom.
Tymczasem Carlos decyduje, że Davis powinien wiedzieć o ciąży Monroe, choć ta nie chciała, by Ty wiedział. Swersky zawiadamia więc Davis’a, który razem z Finney’em zaczął pracę w wydziale z Cruz, gdyż chce „zrzucić mundur”, o wszystkim. Ty jest zszokowany. Odwiedza Monroe w szpitalu i pociesza ją w trudnych chwilach.
Natomiast Cruz co raz gorzej się czuje. Idzie do lekarza, który informuje ją, że musi natychmiast zacząć chemioterapię. Cruz nie jest co do tego przekonana i nie chce się leczyć, wiedząc, że to i tak niewiele da. O wszystkim dowiaduje się jednak Santiago, który stara się namówić ją na terapię.
Z kolei córka Yokas, Emily, chce spotkać się z David’em, czyli ‚wampirem’, w którego sprawie Faith pracowała. Em nie mówi jednak o tym matce i kłamie, że idzie do kina z koleżanką.

Gościnnie wystąpili:
Joseph Badalucco Jr. jako Det. Jelly Grimaldi
Julia Carothers Hughes jako Pracownica banku
Merle Dandridge jako Nikki
Natasha M. Dixon jako Tammy
Sal Formica jako ESU
Justin Grace jako Kroyer
Sam Guncler jako Dr. Reynolds
Deepti Gupta jako Dr. Deborah Haddad
Jeff Gurner jako Frank
Joe Lisi jako Porucznik Swersky
Dequina Moore jako Tania Monroe
Alyxx Morgen jako Pielęgniarka Morgen
Tonye Patano jako Danielle
Manny Perez jako Manny Santiago
Tom Alan Robbins jako Dr. Mitchell
Yolonda Ross jako Lynette
Darien Sills-Evans jako Dr. Fields
Chester A. Sims II jako Ochroniarz banku
Sonny Vellozzi jako Lekarz
Susan Kelechi Watson jako Emma St. Claire

Opis: Cruz

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *