6-19 „Welcome Home”


Tytuł USA: Welcome Home
Tytuł PL: Witaj w domu

Premiera USA: 15/04/2005

Opis:

Cruz co raz gorzej się czuje, jej stan pogarsza się i przez co jest bardzo nerwowa i niemiła dla Santiago, z którym pracuje nad sprawą kobiety, która spłonęła żywcem, co ma powiązanie z pewną latynoską religią. Jakby tego było mało Cruz zaczyna widzieć na jawie swoją zmarłą siostrę, Lettie. Martwi się i nie wie co robić, więc zwraca się o pomoc do człowieka powiązanego z tajemniczymi obrzędami i mimo, że nie bardzo wierzy w takie ‚zabobony’ pozwala mu sobie pomóc i odnajduje wewnętrzny spokój.
Tymczasem Yokas nadal szpieguje Bosco, nie mogąc uwierzyć, że sam zaliczył test ze strzelania. Podejrzewa, że Bos zamienił się tarczami z wynikami z ich kolegą z Akademii, a dziś wyśmienitym snajperem. Ten jednak stanowczo temu zaprzecza, dodając na odchodnym, że Faith bardzo się zmieniła. Zaraz po ich rozmowie Bosco ma pretensje do Faith, że go szpiegowała – nie może uwierzyć, że przyjaciółka i dawna partnerka, dla której był gotowy poświęcić życie, mu nie ufa. Yokas zamiast jednak załagodzić sytuację, mówi, że jeśli Bosco sam nie zgłosi się do szefa, to ona to zrobi i rzeczywiście dotrzymuje słowa – idzie do Swersky’ego.
Z kolei Davis i Finney nadal chcą ‚zrzucić mundur’ i pracować dla Cruz.
Ty ma jednak ważniejsze sprawy na głowie, gdyż codziennie odwiedza Monroe w szpitalu. Sasha nie rozumie jego postępowania i pyta dlaczego to robi. Davis w odpowiedzi mówi, że ją kocha i nie może o niej zapomnieć. Para godzi się.
Natomiast Carlos poznaje rodziców Holly. Nie jest mu łatwo się z nimi dogadać, gdyż są tak samo zwariowani jak jego dziewczyna. Ostatecznie Levine decyduje się wyjechać wcześniej niż planowała i przeprasza Carlos’a za takie, a nie inne zachowanie jej matki i ojca. Holly boi się także, że Carlos od niej ucieknie, że z nią nie wytrzyma… Nieto jednak rozwiewa jej obawy, gdyż bardzo ją kocha i chce z nią być.

Gościnnie wystąpili:
Joseph Badalucco Jr. jako Det. Jelly Grimaldi
Magda Barrece jako Spalone ciało kobiety
Reg E. Cathey jako Jaime Castro
Gerrit Graham jako Charles Benjamin
Yvonne Jung jako Sanitariuszka Holly Levine
Joe Lisi jako Porucznik Swersky
Logan McCall jako Strażak#1
Martha Millan jako Lettie Cruz
Alyxx Morgen jako Pielęgniarka Morgen
Manny Perez jako Manny Santiago
Valerie Perrine jako Merlene
John Riha jako Strażak#2
David Valcin jako Larry
Susan Kelechi Watson jako Emma St. Claire

Opis: Cruz

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *