6-20 „How Do You Spell Belief?”


Tytuł USA: How Do You Spell Belief?
Tytuł PL: Jak przeliterujesz/napiszesz wiarę?

Premiera USA: 22/04/2005

Reżyseria:
Skipp Sudduth

Opis:

Carlos decyduje się oświadczyć się Holly. Ze swojego planu zwierza się Grace, która pomaga wybrać mu pierścionek zaręczynowy. Foster jest nieco sceptycznie nastawiona do całej tej sprawy, ale Nieto cały czas powtarza jak bardzo kocha Levine i jak bardzo chce z nią być.
Tymczasem Davis i Finney uczestniczą w ulicznym karambolu. Zostają ranni – Davis ma tylko złamaną rękę, ale Brendan ma krwiaka w mózgu. Yokas przesłuchuje więc tylko Davis’a w sprawie wypadku, gdyż jak się okazuje w jego trakcie zastrzelono dwoje ludzi. Davis zeznaje, że jednego z zakładników wypuszczono z samochodu. Yokas stara się go znaleźć i znajduje, ale nie tylko jego, ale także dwa kolejne trupy w organizacji religijnej, w której, jak się okazuje, molestowano chłopców. Zabójstwo tych dwóch ludzi było zemstą jeden z ofiar…
Tymczasem Grace nie chce w ogóle opuszczać szpitala, tylko chce być przy Brendanie. Nie potrafi jednak w pełni okazać mu uczuć, jakimi go darzy. Idzie więc porozmawiać z księdzem, choć nawet nie jest katoliczką.
Cruz natomiast zwierza się Santiago, że chce rozpocząć chemioterapię. Manny popiera ją w tej kwestii. Cruz nie ma jednak czasu na leczenie, gdyż zajmuje się sprawami ulicznych gangów, które znowu zaczynają ze sobą walczyć, w wyniku czego giną niewinni ludzie. Kiedy Cruz chce aresztować jednego z odpowiedzialnych za wojny chłopców, ten ucieka i chce do niej strzelić. Cruz broni się więc i sama oddaje strzał – chłopiec umiera, choć miał tylko 13 lat. Cruz bardzo źle się z tym czuje.
Z kolei córka Yokas – Emily – umawia się z Dante do tajemniczego klubu. Kiedy na miejscu okazuje się, że jest to klub wampirów, który wcześniej odwiedziła Yokas wraz z Bosco i Sully’m, Em szybko stamtąd ucieka i każde Dante’mu trzymać się od niej z daleka. Urażony Dante planuje zemstę…
Yokas natomiast idzie do szefa w sprawie Bosco. Swersky wzywa do siebie Bosco i stara się wyjaśnić sprawę. Bos przyznaje się, że prosił Yokas o to, by za niego strzelała, ale ostatecznie zrozumiał, że musi to zrobić sam i że poradził sobie z testem, gdyż wiele trenował. Yokas chyba nadal jednak mu nie wierzy. Swersky jest zmuszony zakazać Bosco pracy na ulicy i przydziela go do pilnowania więźniów w areszcie. Bos jest załamany takim obrotem sprawy, gdyż bardzo chce pracować jak dawniej.

Gościnnie wystąpili:
Joseph Badalucco Jr. jako Det. Jelly Grimaldi
Krista Braun jako Kobieta w garniturze
Grant Crawford jako Mundurowy#1
Timothy Doyle jako Jubiler
Kristin Griffith jako Matka Stevie’go
Sakina Jaffrey jako Dr. Hickman
Joe Lisi jako Porucznik Swersky
Herb Lovelle jako Hiram
Edmund Lyndeck jako Ksiądz
Deric McNish jako Tristan
Alyxx Morgen jako Pielęgniarka Morgen
John Orion jako Wampir
Manny Perez jako Oficer Santiago
Jennifer Riker jako Jennifer Deschene
Luke Robertson jako Dante
Peter Scanavino jako Stephen „Stevie” Hart
J. Tucker Smith jako Peter Hart
Chris Stack jako Tommy Turner
Ron Wall jako Oficer przy biurku
Susan Kelechi Watson jako Emma St. Claire
Harris Yulin jako Jonathan Turner

Opis: Cruz

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *