Carlos

Anthony Ruivivar: Carlos Nieto

Carlos Nieto jest paramedykiem z FDNY którego partnerem był Doc. Chciał się uczyć ale z powodu pracy zrezygnował, będąc sanitariuszem został kimś kim chciał być. Spotykał się z mentalnie nie stabilną Vangie Evans, dopóki ta nie zaszła w ciążę. Vangie urodziła córeczkę Kylie. Po tym jak Vangie zginęła w wypadku samochodowym, Carlos zaczął się opiekować Kylie ale ostatecznie oddał ją do adopcji, twierdząc że będzie jej lepiej z nowymi rodzicami. Carlos szybko wydoroślał. Zakochał się w młodej sanitariuszce Holly i w ostatnim odcinku wyszedł za nią. Mieszkają teraz w dużym domu na Staten Island z trójką dzieci. Jednym słowem Carlos dostał taką rodzinę jaką zawsze chciał mieć.

Carlos

Imię i nazwisko: Anthony Ruivivar

Data urodzenia: 04.11.1970

Miejsce urodzenia: Honolulu, Hawaii, USA

Znak zodiaku: brak danych

Stan cywilny: żonaty z Yvonne Jung (od 1998)

Dzieci: syn Kainoa (ur. 28.08.2002) i córka Levi (ur. 03.05.2006)

Rodzice: brak danych

Rodzeństwo: brak danych

Wzrost: 175 cm

Wywiad z serialowym Carlosem podczas kręcenia Third Watch:

To naprawdę super. To znaczy, mam na myśli to, że rozumiem dlaczego chcesz przeprowadzić ze mną ten wywiad. Opowiedzieć ci trochę o mnie? Cóż, zaczynajmy, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Dorastałem w wielu przybranych rodzinach. To było naprawdę złe doświadczenie, nie dlatego, że nie było mi tam dobrze, bo było, ale to było naprawdę ciężkie i trudne doświadczenie dla mnie, rozumiesz? Obecnie zamierzam iść do szkoły medycznej, no wiesz, żeby zostać lekarzem. Zaczynałem jako sanitariusz, tak dla doświadczenia no i dla pieniędzy.

Nigdy nie zależało mi na „karierze”, po prostu tak się stało. Ale wiesz, kocham tą robotę. Każdego dnia inaczej pomagasz różnym ludziom. To naprawdę jest szlachetne zajęcie.

Um, zaczynamy mówić o związkach. Cóż, spotykałem się z paroma kobietami, w porządku, spotykałem się z wieloma kobietami (…). One mnie kochają. Poważnie. Nie muszę o nie walczyć. Na przykład Vangie. Spotykała się z Doc`iem, ale najpierw ze mną. Oh, i nie zapominajmy o Kim, pragnęła mnie (…), ale złamałem jej serce.

W porządku, dość gadania o kobietach. Pogadajmy o, oh, mieszkam z Ty`em, ale jestem tylko jego współlokatorem, nikim więcej. Mam córkę, która ma na imię Kylie. Obecnie opiekują się nią przybrani rodzice, ale mogę się z nią widywać, kiedy tylko zechcę i jak często zechcę. Mam także ptaka. To zabawna historia. Znałem kiedyś pewnego bezdomnego, który umarł i on miał tego ptaka i chciał, żeby ktoś się nim zaopiekował, a że jestem miłym facetem to ja się nim zająłem.

Co proszę, um, Doc? Tak, przez pewien czas jeździłem z Doc`iem karetką, od kiedy jego stary partner został postrzelony. On jest naprawdę doświadczonym sanitariuszem, jest naprawdę w porządku. Przez pewien krótki czas jeździłem z Alex, ale ona nie była w moim typie. Czasami jeżdżę karetką z Kim, ale oczywiście nie za często, ponieważ, cóż, czujemy między sobą zbyt wielkie napięcie seksualne, jeśli wiesz co mam na myśli. W sumie najlepiej jeździło mi się z Doc`iem, on jest super. Wiele mnie nauczył. Ogólnie mamy dość dobry kontakt, ale ostatnio trochę działał mi na nerwy, jeżeli o to pytasz. Odkąd Alex i Lieu… cóż… odkąd oni umarli, Doc był… nie był zupełnie sobą, rozumiesz co mam na myśli? (…) Doc postrzelił nowego kapitana 55. posterunku, bo chciał zamknąć straż. Cóż… ja też nie zgadzam się z nowymi zasadami i regułami, ale żeby wyciągnąć broń i strzelić do faceta… Teraz Doc siedzi w Bellvue. Mam nadzieję, że niedługo dojdzie do siebie… ale jakaś część mnie mówi mi, że on już nigdy nie nie będzie w pełni sobą, wiesz?

Więc, podsumowując, jestem po prostu bardzo miłym facetem. Dbam o moich pacjentów, dbam o moją rodzinę i przyjaciół i staram się postępować jak najlepiej każdego dnia.

Przechodziłem też przez bardzo zły okres – pewna dziewczyna oskarżyła mnie o molestowanie seksualne. Ale to nie była prawda i w końcu sprawa się wyjaśniła. Wiele mnie ta sytuacja nauczyła. Myślę, że po tym zdarzeniu jestem jeszcze lepszym sanitariuszem.

Powiem ci też coś więcej na temat tego jak znaczącą rolę w moim życiu odgrywa moja córka Kylie… Ona… zawsze będzie moją córką, pomimo tego, iż oddałem ją do adopcji. Więc, kiedy jej przybrana mama przyszła do mnie i powiedziała mi, że Kylie jest chora na białaczkę, nie wahałem się ani chwili. Poszedłem do szpitala i zrobiłem testy, ale nie mogłem być dawcą szpiku. Mimo tego zacząłem szukać kogoś z mojej rodziny, kogokolwiek z mojej rodziny, kto mnie pamięta. Tak poznałem mojego brata… lub kogoś, kto podawał się za mojego brata… Spotkałem go, kiedy przyszedł do 55. posterunku. Wykonał testy i okazało się, że jego szpik pasuje. Można było zrobić przeszczep. Spędziliśmy ze sobą wiele czasu i święta Bożego Narodzenia poznając siebie nawzajem. Poczułem się o wiele lepiej czując, że mam rodzinę.

Ok, znowu wracamy do kobiet, ponieważ tak naprawdę nie da się żyć bez kobiet, tak czy nie? Tym razem jako sanitariuszka w 55. posterunku zaczęła pracować dziewczyna, która ma na imię Grace. Ona ma wiele… oh… myślę, że ma ona pozytywne nastawienie do życia. I chociaż ona temu zaprzecza to mnie potrzebuje. Ale obecnie jest już za późno na to, byśmy byli kimś więcej. Grace straciła swoją szansę. Bo widzisz, pojawiła się Levine. Nie potrafię jasno wyjaśnić jak to się stało, ale nie potrafię się bez niej obejść. (…) Zaczęliśmy się spotykać. Myślę, że wszystko między nami dobrze się ułoży. Jeszcze nigdy nie dbałem o nikogo tak bardzo jak o nią, mówię szczerze. To nowe doświadczenie i nowe uczucie, jakiego doznaję.

Wow. Muszę spadać, więc już pójdę. Ale wróć tu jeszcze kiedyś, jeśli będziesz chciał usłyszeć o mnie coś więcej.

Tłumaczenie wywiadu z angielskiego na polski przez Cruz

Życiorys:

Anthony Ruivivar urodził się 4 listopada 1970 roku w Honolulu na Hawajach.
Jego ojciec pochodzi z Filipin, ale w jego żyłach płynie również chińska i hiszpańska krew. Matka jest na pół Szkotką i Niemką.
Anthony uczył się na Uniwersytecie w Bostonie. Codziennie musiał dojeżdżać do szkoły 6,000 mil.Następnie zamieszkał w Nowym Jorku.
Ruivivar stał się znany dzięki roli Carlosa Nieto w amerykańskim serialu dramatycznym „Brygada ratunkowa”.
Zanim jednak odniósł ten wielki sukces występował w telewizyjnych produkcjach: “High Art”, “In & Out”, “Żołnierze kosmosu”, “Nieodparty urok” (z Sarah Michelle Gellar), “Race the Sun” (z Halle Berry) i “Biały kieł II” (reżyserował Ken Olin).
Następnie przyszła kolej na podbicie dużego ekranu rolami w filmach “Saturn” i “Swimming”.
Potem Anthony pokazał się w filmie “Cash Crop” z Jamesem Van Der Beek’em.
Regularnie pokazywał się także w serialu “All My Children”. Gościnnie wystąpił w bardzo popularnym w Stanach serialu „Prawo i bezprawie” produkowanym dla stacji NBC.
Ruivivar znudzony występami telewizyjnymi zaczął grać w Theatre Company. W wolnych chwilach Ruivivar, razem ze swoim ojcem, śpiewa i pisze teksty piosenek. Uwielbia surfing.

W styczniu 1998r. poślubił aktorkę Yvonne Jung. Są szczęśliwymi rodzicami syna Kainoa (ur. 28 sierpnia 2002).

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *